Pirkite internetu arba atvykite
adresu J. Kubiliaus g. 1, Vilnius
Užsakymai telefonu
Prekės spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio spalvinių nustatymų. Taip pat spalva (jos atspalvis) labai priklauso nuo apšvietimo.
Dydžių lentelė (cm)
Dydis Klubai
S 84-88
M 90-94
L 102-106
XL 108-112
2XL 114-118

  1. Krūtinė. Apimtis matuojama per pilniausią krūtinės vietą, o nugaroje per apatinę menčių dalį. Kartais lentelėje nurodomi Krūtinės (liemenėlės) dydžiai, kuriems tinka rūbas.
  2. Liemuo. Apimtis matuojama per siauriausią juosmens vietą.
  3. Klubai. Apimtis matuojama per plačiausią klubų vietą, kojas laikant suglaustas.
  4. Ranka. Apimtis matuojama plačiausioje rankos vietoje.
  5. Šlaunis. Apimtis matuojama plačiausioje šlaunies vietoje.
  6. Pečiai. Plotis matuojamas nuo vieno peties krašto iki kito.
  7. Plaštaka. Apimtis matuojama per plačiausią plaštakos vietą atmetus nykštį.
  8. Galva. Apimtis matuojama per labiausiai atsikišusią kaktos ir pakaušio dalį.
  9. Ūgis.

Julimex glotninantis bodis atvira krūtine "Danella Natural"

Pirkti
Atsiliepimai, komentarai, klausimai
Laukelis negali būti tuščias

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti, jeigu norite palikti savo atsiliepimą ar užduoti klausimą prie šios prekės!
Grazina / 2022-09-29 14:19
Laba diena, ačiū už paaiškinimą, bet šį variantą - rengtis nuo apačios – pirmiausia išbandžiau. Užsimovė iki kelių, toliau niekaip... Pamaniau, kad aš kažką ne taip darau, todėl sekantis bandymas buvo per galvą. Ir jis nesėkmingas. Medžiaga sunkiai tempiasi. Pagal dydžių lentelę pasitikrinau, atitinku XL. Patikrinkite gautą XL partiją, ar viskas su ją gerai, ar čia man tokia „laimė“ išpuolė. Norėčiau, kad kas nors atsilieptų, kas pirko šią prekę XL d.
Grazina / 2022-09-28 21:06 /
Apmaudu, nusivyliau. Užsisakiau XL dydį (dėviu L-XL dydžio rūbus). Bandau rengtis: įtempiu rankų raumenis (nes medžiaga iš ties taip lengvai nepasiduoda), šiaip taip galva pralindo. Ups... o kaip toliau - per pečius niekaip ir dar rankas prakišti reikia, beviltiška. Pirma mintis, ne tą dydį įdėjo. Patikrinu - na kur tau, viskas ok, etiketėj pažymėta “ XL“. Antra mintis - slaptas užtrauktukas, aha norėčiau, nėra. Taip žlugo visos viltys ir pastangos apsirengti. Likau be žado, nieko nesuprantu... Na, dabar norėčiau išsiaiškinti, kaip grąžinti.
Doti
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą! Liekninančius apatinius reikia pradėti mautis ne nuo galvos, o nuo kojų (maunant aukštyn). Ar renkantis dydį atkreipėte dėmesį į rekomenduojamų dydžių lentelę? Ar rinkotės pagal ją? Dydžių lentelę, kuri nurodyta mūsų el. parduotuvėje, pateikia pats gamintojas. Jei prekė Jums netiko, ją galite grąžinti. Detalią informaciją, kaip atlikti grąžinimą, rasite nuorodoje: https://www.doti.lt/grazinimas
Žiūrėtos prekės