NEMOKAMAS pristatymas į LP Express siuntų terminalus nuo 59 €!
Pirkite internetu arba atvykite
adresu J. Kubiliaus g. 1, Vilnius
Užsakymai telefonu

Dažniausiai užduodami klausimai

Per kiek laiko gausiu siuntinį?
Jei Jūsų užsakymo apmokėjimą mes gausime darbo dienomis iki 14:00 val., siuntą suformuosime ir išsiųsime dar tą pačią dieną. Jei pasirinksite kurjerio paslaugas, siuntą gausite kitą darbo dieną (pirmadienį - penktadienį). Jei pasirinksite pristatymo būdą paštu, tuomet per 1-3 darbo dienas gausite pranešimą į savo pašto dėžutę apie atkeliavusią siuntą.
Į viršų
Ar Doti prekes galiu įsigyti tik internetu?
Nors Doti yra el. parduotuvė, prekes apžiūrėti, pamatuoti ir įsigyti galite mūsų salone adresu J. Kubiliaus g. 1, Vilnius. Visgi prieš atvykdami būtinai išsirinkite dominančius modelius internetu ir pasitikslinkite, ar pardavime yra reikiami dydžiai. Rekomenduojame prieš atvykstant prekes rezervuoti per el. parduotuvę, telefonu +370 604 05604 ar el. paštu [email protected].
Į viršų
Kada galiu atvykti paimti iš Doti salono rezervuotas prekes?
Prekes atsiimti galite darbo valandomis netrukus po to, kai sudarėte rezervaciją per el. parduotuvę. Įprastai administratorius suruošęs rezervuotą užsakymą klientą informuoja apie tai el. paštu.
Į viršų
Ar galėsiu keisti/grąžinti internetu pirktas prekes, jei šios man netiktų?

Taip, visas el. parduotuvėje Doti įsigytas prekes galite keisti į kitą dydį ar modelį arba grąžinti. Tiesa, jei turite dvejonių dėl dydžio ar tinkamo modelio, rekomenduojame visada kreiptis konsultacijos. Taip dažnu atveju išvengtumėte ilgos keitimo/grąžinimo procedūros.

Plačiau apie keitimo/grąžinimo procedūrą bei sąlygas skaitykite skiltyje "Grąžinimas".

Į viršų
Ar galiu įsigyti Doti prekių, jei gyvenu užsienyje?
Taip, parduotuvėje gali apsipirkti ir visi užsienyje gyvenantys asmenys. Siuntimo išlaidas apmoka pats pirkėjas. Jei bandant apsipirkti kilo neskalndumų, susisiekite el. paštu [email protected]. Pateiksime patarimus, kaip patogiau užsisakyti prekes ir už jas atsiskaityti, padėsime išspręsti kilusius sunkumus.
Į viršų
Ar galiu atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu pašte ar kurjeriui?

Galima atsiskaityti kurjeriui grynaisiais, kai jis pristato siuntinį Lietuvos teritorijoje.

Pašte atsiskaityti grynaisiais, deja, nėra galimybės.

Į viršų